Romania Nationalista
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor

2 participanți

In jos

Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor Empty Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor

Mesaj  RODaniel Joi Iun 23, 2011 12:26 am

Cred ca ati vazut la televizor ce-a spus Dichtatorul despre regele Mihai.Ca este tradator,ca este sluga rusilor si multe altele

Mi se pare mie sau Basescu a innebunit?

RODaniel

Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Sus In jos

Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor Empty Re: Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor

Mesaj  Alexandru Sudiţoiu Joi Iun 23, 2011 12:45 am

De ce ? Eu cred că are perfectă dreptate.
Alexandru Sudiţoiu
Alexandru Sudiţoiu
Admin

Mesaje : 41
Data de înscriere : 21/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Petroşani, judetul Hunedoara

https://noualegiune.forumgratuit.ro

Sus In jos

Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor Empty Re: Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor

Mesaj  RODaniel Joi Iun 23, 2011 2:03 am

Alexandru Sudiţoiu a scris:De ce ? Eu cred că are perfectă dreptate.
Are perfecta dreptate.Dar el nu e sluga americanilor?

RODaniel

Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Sus In jos

Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor Empty Re: Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor

Mesaj  RODaniel Joi Iun 23, 2011 2:05 am

Se pare ca majoritatea romanilor NU STIU ISTORIE.Toti il respecta si ii tin apararea lu Mihaita pentru ca nu vor sa creada ca el a a dat Romania pe mana rusilor la 23 august 1944.

RODaniel

Mesaje : 31
Data de înscriere : 21/06/2011

Sus In jos

Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor Empty Re: Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor

Mesaj  Alexandru Sudiţoiu Joi Iun 23, 2011 2:19 am

Bine spus. Pana si Crin Antonescu pentru care aveam un minim respect a trimis o scrisoare in care-i cerea scuze printisorului ( nu pot sa-i zic rege ) pentru "jignirile" aduse de catre Traian Basescu.
Ce sa zic... personal sunt monarhist infocat si nu cred ca exista un alt sistem mai bun decat monarhia constitutionala dar nu vrea ca simbol al neamului un rege tradator. L-as sustine pe printisorul Mihai cu o pasiune inflacarata daca acesta ar face un singur pas : Sa-si ceara scuze pentru tot ce a facut. Ah, si sa se dezlege complet de rusi. Daca nu cred ca oricand s-ar putea unge un alt rege si sa ia nastere o noua familie regala, sau mai bine zis un nou voievod ca asta-i adevarata noastra monarhie. Cat despre printul Mihai, sangele maresalului si al poporului sau cer dreptate, sangele legionarilor morti in inchisori si al soldatilor morti pe frontul de est. Acest Mihai I trebuie sa dea socoteala pentru crimele sale. Maresalul a platit pentru greseala s-a fata de legionari, regele ? Il pot compara cu usurinta cu Filip cel Frumos al Frantei, sau de la noi tot cu un alt frumos, Radu, fratele lui Vlad Tepes Dracula.
Alexandru Sudiţoiu
Alexandru Sudiţoiu
Admin

Mesaje : 41
Data de înscriere : 21/06/2011
Varsta : 28
Localizare : Petroşani, judetul Hunedoara

https://noualegiune.forumgratuit.ro

Sus In jos

Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor Empty Re: Basescu:Regele Mihai este sluga rusilor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum